Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο ακρυλικό στάδιο πατωμάτων αργιλίου φορητό ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | Νερού απόδειξης υπαίθριο ακρυλικό στάδιο πατωμάτων αργιλίου φορητό ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Στάδιο 30x30x2mm γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού αλουμινίου ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού ψυχαγωγίας αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Μορφωματικές σκηνικές πλατφόρμες 1x2m γαμήλιου γεγονότος κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μορφωματικό στάδιο γαμήλιου γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αντιολισθητική πλατφόρμα σκηνικών υπαίθρια εσωτερική ακρυλική σταδίων γυαλιού απόδειξης νερού
| όνομα προϊόντων: | Απόδειξη νερού και αντιολισθητικό υπαίθριο/εσωτερικό γυαλί/ακρυλική σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική οδηγημένη δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων χορού κοντραπλακέ γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Γυαλί τιμών εργοστασίων/κοντραπλακέ/ακρυλικό οδηγημένο στάδιο χορού |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


