Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
Το αντιολισθητικό μετριασμένο στενός διάδρομος στάδιο γυαλιού παρουσιάζει φόρτωση πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Ο αντιολισθητικός στενός διάδρομος παρουσιάζει/το πλαίσιο σκηνικού αργιλίου γυαλιού φόρτωσης αυτοκιν |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500kg-800kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνικές πλατφόρμες 1.22x2.44m αλουμινίου συνελεύσεων γαμήλιου γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 στάδιο γεγονότος γαμήλιων συνελεύσεων αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x8 μετώπη TUV τυμπάνων γεφυρών σκηνικών πλατφορμών επικυρωμένη
| Όνομα προϊόντων: | 4x8 μετώπη τυμπάνων γεφυρών σκηνικών πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η βαρέων καθηκόντων μορφωματική σκηνική πλατφόρμα κραμάτων αργιλίου για το γεγονός παρουσιάζει
| Όνομα προϊόντων: | το γεγονός αργιλίου εύκολο συγκεντρώνει το βαρέων καθηκόντων μορφωματικό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου ψυχαγωγίας συναυλιών εύκολες συγκεντρώνουν
| Όνομα προϊόντων: | εύκολος συγκεντρώστε την υπαίθρια σκηνή ψυχαγωγίας συναυλιών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μορφωματική ακρυλική σκηνική πλατφόρμα 0.6m συνελεύσεων ύψος 1.1m
| Όνομα προϊόντων: | μορφωματικό στάδιο χορού πλατφορμών συνελεύσεων ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


