Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
Το αργίλιο εγκαθιστά γρήγορα τα οδηγημένα ελαφριά φορητά έξυπνα κινητά στάδια στροβοσκόπιων για την πώληση
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας που διπλώνει τη σκηνή
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνική πλατφόρμα γεγονότος απλότητας ανθεκτική διευθετήσιμη φορητή
| Στοιχείο: | Διευθετήσιμη φορητή σκηνική πλατφόρμα γεγονότος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος ή κανονικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
αντιολισθητικός ταμπλετών τηλεσκοπικός θεάτρων φορητός εξοπλισμός σκηνικών γεφυρών αργιλίου διευθετήσιμος κινητός
| όνομα προϊόντων: | αντιολισθητική φορητή διευθετήσιμη κινητή σκηνική γέφυρα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Διαφανές ακρυλικό αργιλίου κραμάτων υπαίθριο γεγονότος σκηνικό πάτωμα χορού γυαλιού φορητό
| όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε πλήρως TUV αργιλίου τη διευθετήσιμη φορητή σκηνή συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος εύκολος εγκαθιστά την καυτή πώλησης πλήρως φορητή σκηνή συναυλίας ύψους αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή βαθμολόγησης σκηνών σκηνή συναυλίας γαμήλιων διακοσμήσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | Φορητή γαμήλιων σκηνών πώληση σκηνών συναυλίας διακοσμήσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


