Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Προσαρμόσιμη εξωτερική σκηνή συναυλιών Σχέδιο πλατφόρμα σκηνής αλουμινίου με ρυθμιζόμενο ύψος 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
f34 prefab ζευκτόν στεγών χάλυβα ζευκτόντων εκθετών
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα φωτισμού του DJ αργιλίου φορητή για το στάδιο ζευκτόντων πώλησης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


