Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
4x8 σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 3 υπαίθριος άλφα φορητός άξονα 60x60
| όνομα προϊόντων: | φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| 404 Not Found: | Το γεγονός που οργανώνει/παρουσιάζει/συναυλία/έκθεση |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m Ect |
750kgs/sqm βαρέων καθηκόντων φορητή προσωρινή 4x4 σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου εργοστασίων άμεσα χονδρική βαρέων καθηκόντων 4x4 φορητή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλο βάρος φόρτωσης γύρω από το σκηνικό ακρυλικό γυαλί πλατφορμών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πιστοποιητικό TUV υψηλού βάρους φόρτωσης Ολοκληρωμένη πλατφόρμα πλατφόρμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Στρογγυλή πλατφόρμα και ελαφριά πλατφόρμα αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής από κράμα αλουμινίου φορητή και ελαφριά αντιτριβή
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου με αντοχή φορτίου Ασφάλεια 1.22x1.22m 11m
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κοντραπλακέ φορητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας αργιλίου κινητή πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV χαμηλής τιμής πιστοποιημένη σκηνή αργιλίου/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


