Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable mobile stages ] αγώνας 134 προϊόντα.
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Προσαρμοσμένη πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο CE φορητή εξωτερική εκδήλωση αναδιπλούμενο κινητό
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό χρησιμοποιημένο πλατφόρμα αργίλιο γεγονότος CE φορητό υπαίθριο που διπλώνει τα κινητά στάδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητές διευθετήσιμες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη δομή σκηνών αργιλίου πλατφορμών σκηνών αργιλίου κινητή φορητή για την υπαίθρια συν |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συναυλίας υπαίθρια 18mm σκηνή πλατφορμών του γαμήλιου DJ κοντραπλακέ μορφωματική κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη υπαίθρια συναυλία 18mm μορφωματική κινητή φορητή σκηνή πλατφορμών γαμήλιων σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μη ολίσθησης φορητή μουσικής υπαίθρια 4 X 8 συναυλίας πλατφόρμα αργιλίου σκηνών σκηνών κινούμενη
| όνομα προϊόντων: | Φορητό σκηνικό αργίλιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4
| όνομα προϊόντων: | φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


