Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
4*4ft σκηνική πλατφόρμα 4*8ft 18 ΚΚ κοντραπλακέ μετακινούμενο στάδιο στην πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή κινητή φέρουσα σκηνή αργιλίου σκηνών αργιλίου γεγονότος συναυλίας σκηνών κινητή για |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Διευθετήσιμη φορητή 4x4 ακρυλική υπαίθρια σκηνή μουσικής αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | ακρυλική σκηνή συναυλίας αργιλίου διευθετήσιμη φορητή 4x4 υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Του ISO φορητή σκηνή ζευκτόντων συναυλίας αργιλίου συναυλίας αντιολισθητική αδιάβροχη
| όνομα προϊόντων: | Του ISO φορητή σκηνή συναυλίας αργιλίου συναυλίας αντιολισθητική αδιάβροχη |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
αντιολισθητικός ταμπλετών τηλεσκοπικός θεάτρων φορητός εξοπλισμός σκηνικών γεφυρών αργιλίου διευθετήσιμος κινητός
| όνομα προϊόντων: | αντιολισθητική φορητή διευθετήσιμη κινητή σκηνική γέφυρα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Σκηνική πλατφόρμα γεγονότος απλότητας ανθεκτική διευθετήσιμη φορητή
| Στοιχείο: | Διευθετήσιμη φορητή σκηνική πλατφόρμα γεγονότος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος ή κανονικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
υπαίθρια σκηνή απόδοσης γεγονότος συναυλίας μουσικής
| όνομα προϊόντων: | υπαίθρια σκηνή απόδοσης γεγονότος συναυλίας μουσικής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το αργίλιο εγκαθιστά γρήγορα τα οδηγημένα ελαφριά φορητά έξυπνα κινητά στάδια στροβοσκόπιων για την πώληση
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
το αλουμίνιο εύκολο συγκεντρώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | το αλουμίνιο εύκολο συγκεντρώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


