Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
4x8 σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 3 υπαίθριος άλφα φορητός άξονα 60x60
| όνομα προϊόντων: | φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| 404 Not Found: | Το γεγονός που οργανώνει/παρουσιάζει/συναυλία/έκθεση |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m Ect |
4 X 8 επιτροπές σκηνών συναυλίας 20 ζευκτόντα στεγών ποδιών για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | 4 X 8 επιτροπές σκηνών συναυλίας 20 ζευκτόντα στεγών ποδιών για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 14m |
φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου lazer
| όνομα προϊόντων: | φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| 404 Not Found: | Το γεγονός που οργανώνει/παρουσιάζει/συναυλία/έκθεση |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m Ect |
shinge σκηνική απόδοση 2x1
| όνομα προϊόντων: | shinge σκηνική απόδοση 2x1 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γυαλιού αργιλίου σκηνική πλατφόρμα καθιστικών πλαισίων βασιλική διευθετήσιμη
| όνομα προϊόντων: | γρήγορο στάδιο δωματίων πλαισίων βασιλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun
| όνομα προϊόντων: | διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
υπαίθριο οδηγημένο στάδιο με το ενοίκιο ραγών
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο οδηγημένο στάδιο με το ενοίκιο ραγών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους
| όνομα προϊόντων: | χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
νέα οργάνωση σκηνών μουσικής απόδοσης του 2020
| όνομα προϊόντων: | νέα οργάνωση σκηνών μουσικής peformance του 2020 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


