Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Ακρυλική πλατφόρμα στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας σκηνικών συνελεύσεων γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο σκηνικών στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας συνελεύσεων γαμήλιων σταδίων με την ακρυλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διαφανής σκηνική πλατφόρμα γαμήλιων πισινών 1.22*1.22m ακρυλική
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο πλατφορμών του /acrylic γαμήλιων σταδίων/στάδιο γυαλιού πισινών, ακρυλικό διαφανές σ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητές διευθετήσιμες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη δομή σκηνών αργιλίου πλατφορμών σκηνών αργιλίου κινητή φορητή για την υπαίθρια συν |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κοντραπλακέ φορητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας αργιλίου κινητή πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV χαμηλής τιμής πιστοποιημένη σκηνή αργιλίου/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γέφυρα σκηνικών προσωρινή φορητή 4x8 σταδίων γαμήλιας ζωντανή απόδοσης διακοσμήσεων σαφής
| όνομα προϊόντων: | Υψηλό φόρτωσης ικανότητας φορητό γαμήλιο στάδιο διακοσμήσεων γυαλιού σκηνικών προσωρινό σταδίων σαφέ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV η ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εύκολη εγκαθιστά το δίπλωμα συνελεύσεων
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πωλώντας ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία εύκολη εγκαθιστά τη συνέλευση που διπλώνει το φο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


