Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Πτυσσόμενο ζωντανό σύστημα πλατφορμών σκηνών συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας
| όνομα προϊόντων: | πιό sgaier σύστημα σκηνικής παραγωγής αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου
| όνομα προϊόντων: | ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Αντιολισθητική αλουμινίου πλατφόρμα σκηνών πλαισίων κινητή για την υπαίθρια συναυλία
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση βιδών, σύνδεση PIN, γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, προσαρμοσμένο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Γρήγορη προετοιμασία Αλουμινίου πλατφόρμα εργασίας με ρυθμιζόμενο ύψος 0,7-1,2m σε μόλις 7-15 ημέρες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
| Lead Time: | 7-15 Days |
Υπαίθριο γεγονότος γυαλιού στάδιο επικυρωμένο TUV 800kgs/Sqm χορού πατωμάτων φορητό
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


