Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m aluminum portable stage ] αγώνας 221 προϊόντα.
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ποδιών η διευθετήσιμη μίνι για το γεγονός παρουσιάζει
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη χονδρική φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου με τα διευθετήσιμα πόδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Προσαρμοσμένη πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο CE φορητή εξωτερική εκδήλωση αναδιπλούμενο κινητό
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό χρησιμοποιημένο πλατφόρμα αργίλιο γεγονότος CE φορητό υπαίθριο που διπλώνει τα κινητά στάδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικός δεξίωσης γάμου γυαλιού φορητός μορφωματικός κύκλος συνελεύσεων σκηνικού αλουμινίου εύκολος
| όνομα προϊόντων: | Φορητό μορφωματικό στρογγυλό ακρυλικό γαμήλιο στάδιο συνελεύσεων αλουμινίου εύκολο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητή φορητή σκηνή 1x1m αργιλίου γεγονότος συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Κινητό γεγονός συναυλίας αργιλίου που οργανώνει τη φτηνή φορητή σκηνή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


