Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ποδιών η διευθετήσιμη μίνι για το γεγονός παρουσιάζει
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη χονδρική φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου με τα διευθετήσιμα πόδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή πίστα χορού σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού δεξίωσης γάμου για το σκηνικό φωτισμό
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Εύκολος εγκαταστήστε στενό διάδρομο επιδείξεων μόδας συνελεύσεων σκηνικού τον ακρυλικό γάμου γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο γεγονός εύκολο εγκαθιστά το ακρυλικό στάδιο στενών διαδρόμων γαμήλιων επιδείξεων μόδας γ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Διευθετήσιμη ζωντανή ακρυλική πλατφόρμα αλουμινίου σκηνών γυαλιού συναυλίας εσωτερική
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
|---|---|
| 404 Not Found: | το prerformance σκηνών, συναυλία, γεγονός παρουσιάζει |
| Τρόπος σύνδεσης: | Μπουλόνι βυσμάτων |
Το αργίλιο εγκαθιστά γρήγορα τα οδηγημένα ελαφριά φορητά έξυπνα κινητά στάδια στροβοσκόπιων για την πώληση
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Πλατφόρμες συναρμολόγησης αλουμινίου χωρίς εργαλεία με χωρητικότητα βάρους 500 kg/τ.μ. Προσαρμόσιμες
| Ρυθμίστε το ύψος: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| χρονική ανοχή: | 7-15 ημέρες |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |


