Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
Σκηνική διευθετήσιμη ακρυλική πλατφόρμα γυαλιού επιδείξεων μόδας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου γεγονότος κόμματος που διπλώνουν το διευθετήσιμο γαμήλιο στάδιο TUV ποδιών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο αργίλιο γεγονότος κόμματος λογότυπων συνήθειας που διπλώνει το διευθετήσιμο γαμήλι |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής Φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο ασφαλείας φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής από κράμα αλουμινίου φορητή και ελαφριά αντιτριβή
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου με αντοχή φορτίου Ασφάλεια 1.22x1.22m 11m
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
4x8 σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 3 υπαίθριος άλφα φορητός άξονα 60x60
| όνομα προϊόντων: | φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| 404 Not Found: | Το γεγονός που οργανώνει/παρουσιάζει/συναυλία/έκθεση |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m Ect |
Αντιολισθητική πλατφόρμα σκηνικών υπαίθρια εσωτερική ακρυλική σταδίων γυαλιού απόδειξης νερού
| όνομα προϊόντων: | Απόδειξη νερού και αντιολισθητικό υπαίθριο/εσωτερικό γυαλί/ακρυλική σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


