Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
TUV η ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εύκολη εγκαθιστά το δίπλωμα συνελεύσεων
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πωλώντας ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία εύκολη εγκαθιστά τη συνέλευση που διπλώνει το φο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γυαλιού αργιλίου σκηνική πλατφόρμα καθιστικών πλαισίων βασιλική διευθετήσιμη
| όνομα προϊόντων: | γρήγορο στάδιο δωματίων πλαισίων βασιλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ο υψηλός φορητός ακρυλικός προσωρινός ικανότητας φόρτωσης ζωντανός παρουσιάζει σκηνικό πάτωμα
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνική πλατφόρμα γεγονότος απλότητας ανθεκτική διευθετήσιμη φορητή
| Στοιχείο: | Διευθετήσιμη φορητή σκηνική πλατφόρμα γεγονότος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος ή κανονικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Πτυσσόμενο ζωντανό σύστημα πλατφορμών σκηνών συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας
| όνομα προϊόντων: | πιό sgaier σύστημα σκηνικής παραγωγής αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικός δεξίωσης γάμου γυαλιού φορητός μορφωματικός κύκλος συνελεύσεων σκηνικού αλουμινίου εύκολος
| όνομα προϊόντων: | Φορητό μορφωματικό στρογγυλό ακρυλικό γαμήλιο στάδιο συνελεύσεων αλουμινίου εύκολο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητές πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για το γεγονός συναυλίας
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή οργάνωση γεγονότος συναυλίας αργιλίου για την πώληση |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Φορητές υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών κραμάτων αλουμινίου 6061-T6 για το γεγονός συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Φορητή πώληση σκηνών γεγονότος χορού συναυλίας αλουμινίου υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


