Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
Μορφωματικές σκηνικές πλατφόρμες 1x2m γαμήλιου γεγονότος κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μορφωματικό στάδιο γαμήλιου γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνικές πλατφόρμες 1.22x2.44m αλουμινίου συνελεύσεων γαμήλιου γεγονότος
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 στάδιο γεγονότος γαμήλιων συνελεύσεων αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η βαρέων καθηκόντων μορφωματική σκηνική πλατφόρμα κραμάτων αργιλίου για το γεγονός παρουσιάζει
| Όνομα προϊόντων: | το γεγονός αργιλίου εύκολο συγκεντρώνει το βαρέων καθηκόντων μορφωματικό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου ψυχαγωγίας συναυλιών εύκολες συγκεντρώνουν
| Όνομα προϊόντων: | εύκολος συγκεντρώστε την υπαίθρια σκηνή ψυχαγωγίας συναυλιών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ρυθμίσιμες πλατφόρμες σκηνής πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εξωτερικού |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |


