Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλο βάρος φόρτωσης γύρω από το σκηνικό ακρυλικό γυαλί πλατφορμών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πιστοποιητικό TUV υψηλού βάρους φόρτωσης Ολοκληρωμένη πλατφόρμα πλατφόρμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.5m διευθετήσιμες αυξημένες φορητές
| όνομα προϊόντων: | Εργοστασίων άμεσα φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου Guangzhou καυτή πωλώντας διευθετήσιμη |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 υπαίθριο γεγονός σκηνικών πλατφορμών αργιλίου όλο το ύψος εκτάσεων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο 4x4 υπαίθριο γεγονός όλη εκτάσεων φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ύψους η διευθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διαφανής σκηνική πλατφόρμα γαμήλιων πισινών 1.22*1.22m ακρυλική
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο πλατφορμών του /acrylic γαμήλιων σταδίων/στάδιο γυαλιού πισινών, ακρυλικό διαφανές σ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική πλατφόρμα στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας σκηνικών συνελεύσεων γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο σκηνικών στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας συνελεύσεων γαμήλιων σταδίων με την ακρυλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες φορητές σκηνικές πλατφόρμες 1.22*2.44m αργιλίου εύκολες εγκαθιστούν
| όνομα προϊόντων: | 17 έτη κατασκευάζουν το επαγγελματικό υπαίθριο στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό φορητό πλήρως |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στρογγυλή πλατφόρμα και ελαφριά πλατφόρμα αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Το πτυσσόμενο γεγονός σκηνών γυαλιού περιπάτων γατών χτίζει την απλή πλήρη μεγάλη υπαίθρια πλατφόρμα συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα γυαλιού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Μορφή: | τετράγωνο |


