Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ adjustable lighting truss ] αγώνας 82 προϊόντα.
ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Διευθετήσιμη δομή 350*350mm ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
12 Inch Aluminum Spigot Square Box Event Truss Quick Connection
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Πλατεία |
σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου ποιοτικής συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλί |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


