Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ adjustable lighting truss ] αγώνας 82 προϊόντα.
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Ρυθμιζόμενο ύψος 0,6-1m Αρχιτεκτονικά προφίλ αλουμινίου για 4 ορόφους και σκάλες
| Payment: | T/T,L/C |
|---|---|
| Port: | Shanghai Port |
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
Ρυθμίσιμες πλατφόρμες σκηνής πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εξωτερικού |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Προσαρμόσιμη εξωτερική σκηνή συναυλιών Σχέδιο πλατφόρμα σκηνής αλουμινίου με ρυθμιζόμενο ύψος 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
f34 prefab ζευκτόν στεγών χάλυβα ζευκτόντων εκθετών
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα φωτισμού του DJ αργιλίου φορητή για το στάδιο ζευκτόντων πώλησης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 υπαίθριο γεγονός σκηνικών πλατφορμών αργιλίου όλο το ύψος εκτάσεων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο 4x4 υπαίθριο γεγονός όλη εκτάσεων φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ύψους η διευθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε πλήρως TUV αργιλίου τη διευθετήσιμη φορητή σκηνή συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος εύκολος εγκαθιστά την καυτή πώλησης πλήρως φορητή σκηνή συναυλίας ύψους αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


