Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ adjustable lighting truss ] αγώνας 82 προϊόντα.
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή πλατφόρμα σκηνών κραμάτων αργιλίου που διπλώνει για το υπαίθριο υπόλοιπο νερού συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο 4 σκαλοπάτια με συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία και ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |


