Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ adjustable lighting truss ] αγώνας 82 προϊόντα.
Κινητές διευθετήσιμες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη δομή σκηνών αργιλίου πλατφορμών σκηνών αργιλίου κινητή φορητή για την υπαίθρια συν |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε το χορεύοντας ζευκτόν θαλάμων φωτισμού σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εξεδρών
| όνομα προϊόντων: | εύκολη σκηνική εξέδρα αλουμινίου ζευκτόντων θαλάμων φωτισμού μεταφορών χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


