Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ adjustable lighting truss ] αγώνας 82 προϊόντα.
Ρυθμίσιμο αλουμινένιο φωτιστικό στρώμα σε λευκό για εξατομικευμένα σχέδια σκηνής
| Τύπος: | ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m4m |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Τετραγωνικό ζευκτόν σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων σκηνών ελαφρύ 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Γεγονότος σύστημα βυσμάτων αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ασημένιο ζευκτόν 1m αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων ζωνών του DJ ελαφρύ μήκος 2m 3m
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 0.5m, 1m, 2m, 3m ή Customerized |
| Χρήση: | Συναυλία, μουσική, απόδοση, ζώνη του DJ, γεγονός |
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν 0.5m 1m 1.5m 2m 4m 6m κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου μήκους 300*300mm 2m με το διευθετήσιμο ξύλινο στάδιο ύψους
| όνομα προϊόντων: | σκηνή ζευκτόντων αργιλίου με το διευθετήσιμο ξύλινο στάδιο ύψους |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού κύκλων επιδείξεων μόδας 6082-T6
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |


