Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium lighting truss ] αγώνας 219 προϊόντα.
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
4*4ft σκηνική πλατφόρμα 4*8ft 18 ΚΚ κοντραπλακέ μετακινούμενο στάδιο στην πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή κινητή φέρουσα σκηνή αργιλίου σκηνών αργιλίου γεγονότος συναυλίας σκηνών κινητή για |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ελαφρύ αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών διευθετήσιμο μετακινούμενο μικρό έξυπνο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο διευθετήσιμο ποδιών στάδιο γεγονότος αργιλίου μετακινούμενο κινητό ελαφρύ μικρό έξ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητές διευθετήσιμες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη δομή σκηνών αργιλίου πλατφορμών σκηνών αργιλίου κινητή φορητή για την υπαίθρια συν |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλο βάρος φόρτωσης γύρω από το σκηνικό ακρυλικό γυαλί πλατφορμών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πιστοποιητικό TUV υψηλού βάρους φόρτωσης Ολοκληρωμένη πλατφόρμα πλατφόρμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικές πλατφόρμες 500kg αργιλίου ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου Sqm
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο βαρέων καθηκόντων 500kg ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου sqm για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ποδιών η διευθετήσιμη μίνι για το γεγονός παρουσιάζει
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη χονδρική φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου με τα διευθετήσιμα πόδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


