Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
750kg/sqm ακρυλική πλατφόρμα σκηνικού αργιλίου γυαλιού γεγονότος σκηνική
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
Φορητό στάδιο στάσεων σκηνικών πατωμάτων επιτραπέζιου Eway σκηνικών πλατφορμών αργιλίου κραμάτων
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
Κινητές πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για το γεγονός συναυλίας
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή οργάνωση γεγονότος συναυλίας αργιλίου για την πώληση |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Φορητό σκηνικό ύψος ποδιών αργιλίου διευθετήσιμο για το υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό γρήγορο στάδιο ποδιών αργιλίου για το υπαίθριο γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Πλατφόρμες σκηνών από αλουμίνιο Ενεργειακό εξοπλισμό Φωτισμός Επαγγελματική σκηνή εκδήλωσης
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός φωτισμού υπαίθριων σκηνών συναυλιών |
| Application: | concert,Performance |
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου διευθετήσιμη
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Σύστημα φωτισμού δομοστοιχείων από αλουμίνιο κράμα 6061 δομοστοιχείο φωτισμού σκηνής
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |


