Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Επικίνδυνες δομές: Σκληρές, αξιόπιστες και ευπροσάρμοστες για κατασκευές εκδηλώσεων
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένη Δομή Πλαισίου Φωτισμού Τετράγωνης Έκθεσης Αλουμινίου για Εκδήλωση
| Ονομα: | Δωρεάν Σχεδιασμός Αλουμινίου Τετράγωνο Πλαίσιο Δομή Δομή Δομή Πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου μήκους 300*300mm 2m με το διευθετήσιμο ξύλινο στάδιο ύψους
| όνομα προϊόντων: | σκηνή ζευκτόντων αργιλίου με το διευθετήσιμο ξύλινο στάδιο ύψους |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Εύκολη συναρμολόγηση Spigot Aluminum Truss Outdoor Trade Show Booth
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Γρήγορος χτίστε σφαιρικό ζευκτόν F34 2m βυσμάτων συστημάτων σκηνικών το ελαφρύ ζευκτόντων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV ΧΑΡΑΚΤΗΡΊΖΕΙ το καυτό βύσμα πώλησης γρήγορο χτίζει το ελαφρύ ζευκτόν βυσμάτων F34 συστημάτων σκη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Τετράγωνο ζευκτόντων παραθύρων αργιλίου τύπων βυσμάτων που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Τετραγωνικοί κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου βυσμάτων ζευκτόντων κιβωτίων ShiZhan |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


