Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη συναυλιών
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη Concetrs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για τις πωλήσεις επίδειξης γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τρίγωνο Αλουμινίου Φωτιστικό Τράσο Στροβίδιο Τράσο για Εκθέσεις & Αθλητισμό W/ TUV Έγκριση
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Δείκτης αλουμινίου 2m για εμπορικές εκθέσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο τετράγωνο εμπορικής εκδήλωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


