Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
νέα οργάνωση σκηνών μουσικής απόδοσης του 2020
| όνομα προϊόντων: | νέα οργάνωση σκηνών μουσικής peformance του 2020 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
24x24 400mm γραμμικό φορητό στάδιο επιτραπέζιων φωτογραφικών διαφανειών 3metres υπαίθριο
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν φωτισμού στενών διαδρόμων χορεύοντας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου
| όνομα προϊόντων: | ασιατική ομορφιά γάτα με τα πόδια στάδια γάμου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Κινητή φορητή σκηνή 1x1m αργιλίου γεγονότος συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Κινητό γεγονός συναυλίας αργιλίου που οργανώνει τη φτηνή φορητή σκηνή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
1.22*1.22m,1.22*2.44m, Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις
| Ονομασία προϊόντος: | 1.22*1.22m Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Συναυλίας οδοφραγμάτων προσωρινά πλήθους κινητά εμπόδια συντριβής οδικής ασφάλειας ελέγχου περιφράζοντας
| όνομα προϊόντων: | Κινητά εμπόδια μετάλλων εμποδίων συντριβής οδικής ασφάλειας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός, |


