Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 1m 1m mobile stage platform ] αγώνας 111 προϊόντα.
Κινητό ύψος εξεδρών σκηνών αργιλίου συναυλίας διευθετήσιμο
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή εξεδρών σκηνών συναυλίας αργιλίου για την πώληση |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
το αλουμίνιο εύκολο συγκεντρώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | το αλουμίνιο εύκολο συγκεντρώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γαμήλιων ντεκόρ πλατφόρμα σκηνικού γυαλιού πισινών γεγονότος διαφανής
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλική σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πισινών EventTransparent γαμήλιων ντεκόρ για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ανθεκτικό υπαίθριο γαμήλιων πλατφορμών κινητό ακρυλικό στάδιο αργιλίου σκηνικού γεγονότος διακοσμητικό
| όνομα προϊόντων: | διακοσμητικό ακρυλικό στάδιο γαμήλιου γεγονότος αργιλίου κινητό |
|---|---|
| 404 Not Found: | Γεγονός/γάμος/κόμμα/επίδειξη μόδας |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/ακρυλικός |
φορητό στάδιο εκκλησιών 50x3mm το ξύλινο εύκολο εγκαθιστά την πλατφόρμα αργιλίου γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Η καλύτερη τιμή εύκολη εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου για την εκκλησία |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Φορητό στάδιο αργιλίου με την ξύλινη φορητή πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου, ξύλινο φορητό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


