Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
Εύκολη συνέλευση σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ αργιλίου γεγονότος ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο συγκεντρώνει το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το ελαφρύ τετραγωνικό στάδιο δομών αργιλίου για το γεγονός παρουσιάζει
| Όνομα προϊόντων: | Στο ελαφρύ στάδιο δομών κραμάτων αργιλίου σκηνικών συνελεύσεων δομών σκηνικών κραμάτων πώλησης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Ακρυλική γαμήλιων ντεκόρ πλατφόρμα σκηνικού γυαλιού πισινών γεγονότος διαφανής
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλική σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πισινών EventTransparent γαμήλιων ντεκόρ για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικές πλατφόρμες 500kg αργιλίου ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου Sqm
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο βαρέων καθηκόντων 500kg ανά στάδιο συμποσίου αργιλίου sqm για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το κράμα 18mm στάδιο επίδειξης αργιλίου πλατφορμών σκηνικών γεφυρών για ελαφρύ παρουσιάζει γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | Το κράμα 18mm στάδιο επίδειξης αργιλίου σκηνικών γεφυρών πλατφορμών για ελαφρύ παρουσιάζει γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


