Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.5m διευθετήσιμες αυξημένες φορητές
| όνομα προϊόντων: | Εργοστασίων άμεσα φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου Guangzhou καυτή πωλώντας διευθετήσιμη |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 υπαίθριο γεγονός σκηνικών πλατφορμών αργιλίου όλο το ύψος εκτάσεων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο 4x4 υπαίθριο γεγονός όλη εκτάσεων φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ύψους η διευθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4*4ft σκηνική πλατφόρμα 4*8ft 18 ΚΚ κοντραπλακέ μετακινούμενο στάδιο στην πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή κινητή φέρουσα σκηνή αργιλίου σκηνών αργιλίου γεγονότος συναυλίας σκηνών κινητή για |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Σκηνικό ζευκτόν 1.22*1.22m αργιλίου επίδειξης πλατφόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου Plateform |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή δομή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας μεγάλη κινητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή σκηνών συναυλίας μεγάλη δομή σκηνών αργιλίου κινητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ελεύθερες σχεδίου πλατφόρμες σκηνών αργιλίου συναυλίας ελαφριές φορητές για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | Ελεύθερο σχεδίου αργιλίου φορητό σκηνών πλαίσιο σκηνών γαμήλιων δομών κραμάτων σκηνών συναυλίας ελαφ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |


