Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
υπαίθρια φορητή σκηνή συναυλίας μουσικής αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | υπαίθρια φορητή σκηνή συναυλίας μουσικής αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
Γέφυρα σκηνικών προσωρινή φορητή 4x8 σταδίων γαμήλιας ζωντανή απόδοσης διακοσμήσεων σαφής
| όνομα προϊόντων: | Υψηλό φόρτωσης ικανότητας φορητό γαμήλιο στάδιο διακοσμήσεων γυαλιού σκηνικών προσωρινό σταδίων σαφέ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γυαλιού αργιλίου σκηνική πλατφόρμα καθιστικών πλαισίων βασιλική διευθετήσιμη
| όνομα προϊόντων: | γρήγορο στάδιο δωματίων πλαισίων βασιλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική οδηγημένη δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων χορού κοντραπλακέ γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Γυαλί τιμών εργοστασίων/κοντραπλακέ/ακρυλικό οδηγημένο στάδιο χορού |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στρογγυλή πλατφόρμα και ελαφριά πλατφόρμα αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ
| όνομα προϊόντων: | 4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/ο Μαύρος |
| Μορφή: | τετράγωνο |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


