Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Προσαρμοσμένη πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο CE φορητή εξωτερική εκδήλωση αναδιπλούμενο κινητό
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό χρησιμοποιημένο πλατφόρμα αργίλιο γεγονότος CE φορητό υπαίθριο που διπλώνει τα κινητά στάδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Στάδιο 30x30x2mm γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού αλουμινίου ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού ψυχαγωγίας αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Τυποποιημένο από την TUV/SGS/CE/ISO9001 4x4/4x8 Glass Stage Deck
| Υλικό: | Αντιολισθητικό σκληρυμένο γυαλί 15mm/18mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πλατφόρμα επίδειξης μόδας 4x4/4x8 σταδίου γαμήλια τελετή |
| Δυνατότητα βάρους: | 500 κιλά/τμ |
Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η εσωτερική λεκτική εξέδρα πλατφορμών σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου για παρουσιάζει φεστιβάλ
| Όνομα προϊόντων: | Η εσωτερική σκηνή συναυλίας κραμάτων πλατφορμών εξεδρών λεκτικών σκηνών αργιλίου για παρουσιάζει φεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Ανωδικοποιημένο Αλουμίνιο Πολλαπλών Σκοπών για 16 βαθμούς σκληρότητας
| Surface Treatment: | Anodized |
|---|---|
| Customization: | Available |
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
διαφανής σκηνική πλατφόρμα γαμήλιων πισινών 1.22*1.22m ακρυλική
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο πλατφορμών του /acrylic γαμήλιων σταδίων/στάδιο γυαλιού πισινών, ακρυλικό διαφανές σ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


