Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής Φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο ασφαλείας φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
1.22*1.22m,1.22*2.44m, Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις
| Ονομασία προϊόντος: | 1.22*1.22m Αλουμινίου εξωτερική φορητή σκηνή για εκδηλώσεις |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής από κράμα αλουμινίου φορητή και ελαφριά αντιτριβή
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου με αντοχή φορτίου Ασφάλεια 1.22x1.22m 11m
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Το αργίλιο εγκαθιστά γρήγορα τα οδηγημένα ελαφριά φορητά έξυπνα κινητά στάδια στροβοσκόπιων για την πώληση
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ο υψηλός φορητός ακρυλικός προσωρινός ικανότητας φόρτωσης ζωντανός παρουσιάζει σκηνικό πάτωμα
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αδιάβροχο φως σκηνικής επιφάνειας για ασφαλείς και ασφαλείς επιδόσεις
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψος: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |


