Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
Γεγονότος επαγγελματική αργιλίου γυαλιού σκηνή συναυλίας σκηνών ελαφριά υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Γεγονότος επαγγελματική αργιλίου γυαλιού σκηνή συναυλίας σκηνών ελαφριά υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γεγονότος ντεκόρ σκηνικού ακρυλικό γάμου γυαλιού αργιλίου διαφανές υπαίθριο φορητό
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό γαμήλιων ντεκόρ σκηνικό ακρυλικό φορητό στάδιο γυαλιού αργιλίου γεγονότος διαφανές υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο στάδιο γυαλιού γεγονότος αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kg/Sqm κινητός φορητός κύκλος σκηνικών διακοσμήσεων γυαλιού για το γάμο
| όνομα προϊόντων: | Στάδιο συνελεύσεων |
|---|---|
| Υλικό: | Ακρυλικός |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082/6061 |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικό αργιλίου ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού σκηνών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό αργιλίου σκηνών ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kg/sqm ακρυλική πλατφόρμα σκηνικού αργιλίου γυαλιού γεγονότος σκηνική
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνική διευθετήσιμη ακρυλική πλατφόρμα γυαλιού επιδείξεων μόδας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μετριασμένη σκηνή συναυλίας αργιλίου σκηνών πλατφορμών γυαλιού για το γάμο υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Μετριασμένη σκηνή συναυλίας αργιλίου σκηνών πλατφορμών γυαλιού για το γάμο υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


