Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum glass stage ] αγώνας 159 προϊόντα.
shinge σκηνική απόδοση 2x1
| όνομα προϊόντων: | shinge σκηνική απόδοση 2x1 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun
| όνομα προϊόντων: | διπλή οργάνωση σκηνικών ζευκτόντων του DJ dugun |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
υπαίθριο οδηγημένο στάδιο με το ενοίκιο ραγών
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο οδηγημένο στάδιο με το ενοίκιο ραγών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους
| όνομα προϊόντων: | χειρωνακτικό γραμμικό στάδιο διακοσμήσεων γάμου χαμηλότερου κόστους |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4
| όνομα προϊόντων: | φορητό σκηνικό καθορισμένο guangzhou 8 X 4 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
νέα οργάνωση σκηνών μουσικής απόδοσης του 2020
| όνομα προϊόντων: | νέα οργάνωση σκηνών μουσικής peformance του 2020 |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
24x24 400mm γραμμικό φορητό στάδιο επιτραπέζιων φωτογραφικών διαφανειών 3metres υπαίθριο
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | φορητό εσωτερικό κινητό στάδιο αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


