Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
σκηνή γαμήλιων λουλουδιών Lotus συναυλίας 290*290mm τετραγωνική
| όνομα προϊόντων: | στάδιο καπνού γαμήλιων λουλουδιών yamaha |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πτυσσόμενο ζωντανό σύστημα πλατφορμών σκηνών συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας
| όνομα προϊόντων: | πιό sgaier σύστημα σκηνικής παραγωγής αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αντιοξειδωτική πλατφόρμα σκηνών ψαλιδιού αργιλίου κινητή για το γεγονός συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη αργιλίου σκηνών καυτή πλατφόρμα σκηνών πώλησης κινητή για το γεγονός συναυλίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kgs/sqm βαρέων καθηκόντων φορητή προσωρινή 4x4 σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου εργοστασίων άμεσα χονδρική βαρέων καθηκόντων 4x4 φορητή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κοντραπλακέ φορητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας αργιλίου κινητή πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV χαμηλής τιμής πιστοποιημένη σκηνή αργιλίου/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


