Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Ανθεκτικό υπαίθριο γαμήλιων πλατφορμών κινητό ακρυλικό στάδιο αργιλίου σκηνικού γεγονότος διακοσμητικό
| όνομα προϊόντων: | διακοσμητικό ακρυλικό στάδιο γαμήλιου γεγονότος αργιλίου κινητό |
|---|---|
| 404 Not Found: | Γεγονός/γάμος/κόμμα/επίδειξη μόδας |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/ακρυλικός |
Ακρυλική γαμήλιων ντεκόρ πλατφόρμα σκηνικού γυαλιού πισινών γεγονότος διαφανής
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλική σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πισινών EventTransparent γαμήλιων ντεκόρ για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε τον υπαίθριο θόλο 750kgs/M2 TUV σκηνών συναυλίας επικυρωμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Εύκολη συναρμολόγηση εξωτερικής σκηνής συναυλιών |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους: | 800 κιλά/τ.μ. |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Εμπόδια 600x1000mm ελέγχου πλήθους συναυλίας Mojo αργιλίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Κράμα αργιλίου 6082-T6 που διπλώνει το εμπόδιο πλήθους συναυλίας που περιφράζει 350x350mm
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθρια εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Βαρέων καθηκόντων συναυλίας πλήθους φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας ελέγχου γαλβανισμένος εμπόδια
| όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένος φράκτης οδοφραγμάτων ασφάλειας για τα γεγονότα |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Φορητό εμπόδιο χώρων στάθμευσης πορτών ασφάλειας χάλυβα για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό εμπόδιο χώρων στάθμευσης πορτών ασφάλειας χάλυβα για το γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
φορητή πλατφόρμα σκηνή σκηνή πλατφόρμες διακόσμηση performance stage
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητή σκηνή γάμου διακόσμηση σκηνή παράστασης |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |


