Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Το αργίλιο εκτελεί κύκλων ελαφρύ σφιγκτήρα συζευκτήρων δοκών το μισό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το αργίλιο εκτελεί κύκλων ελαφρύ σφιγκτήρα συζευκτήρων δοκών το μισό
| όνομα προϊόντων: | Σφιγκτήρας ζευκτόντων αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Συγκεντρώστε τις φορητές σκηνικές πλατφόρμες στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Ηχητικό σύστημα εξοπλισμού σκηνών συναυλίας για την απόδοση σκηνών
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα εξοπλισμού σκηνών συναυλίας για την απόδοση σκηνών |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Το λουλούδι λάμπει άσπρο φορητό υπαίθριο αργίλιο σκηνικών πλατφορμών πτυσσόμενο
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
Στάδιο 30x30x2mm γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού αλουμινίου ψυχαγωγίας
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γαμήλιων διακοσμήσεων γυαλιού ψυχαγωγίας αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο γεγονότος γυαλιού στάδιο επικυρωμένο TUV 800kgs/Sqm χορού πατωμάτων φορητό
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το τετράγωνο οδήγησε την ακρυλική σκηνική πλατφόρμα φορητό 15mm 18mm για τη δεξίωση γάμου
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Πλατφόρμα πατωμάτων σκηνικών φορητή οδηγημένη ακρυλική σταδίων |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου
| όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


