Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συναυλίας υπαίθρια 18mm σκηνή πλατφορμών του γαμήλιου DJ κοντραπλακέ μορφωματική κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη υπαίθρια συναυλία 18mm μορφωματική κινητή φορητή σκηνή πλατφορμών γαμήλιων σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
6061-T6 μαύρο εμπόδιο ελέγχου πλήθους συναυλίας με το πάχος πλέγματος 2mm
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια πτυσσόμενο Χιούστον ελέγχου πλήθους συναυλίας Mojo
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδιο αντιολισθητικό 1x1.2x1.2m ελέγχου πλήθους μετάλλων συναυλίας
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Δίπλωμα οδοφραγμάτων ελέγχου πλήθους Mojo συναυλίας χάλυβα Q235
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Μαύρο γεγονός προστατευτικό 30kg εμποδίων ελέγχου πλήθους χάλυβα διπλώματος Q235
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας Q235 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Το πτυσσόμενο γεγονός σκηνών γυαλιού περιπάτων γατών χτίζει την απλή πλήρη μεγάλη υπαίθρια πλατφόρμα συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα γυαλιού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Μορφή: | τετράγωνο |


