Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ
| όνομα προϊόντων: | 4x4 εύκολος εγκαταστήστε το κινητό στάδιο χορού γεγονότος του DJ |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/ο Μαύρος |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Διευθετήσιμη ζωντανή ακρυλική πλατφόρμα αλουμινίου σκηνών γυαλιού συναυλίας εσωτερική
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
|---|---|
| 404 Not Found: | το prerformance σκηνών, συναυλία, γεγονός παρουσιάζει |
| Τρόπος σύνδεσης: | Μπουλόνι βυσμάτων |
Εύκολος εγκαταστήστε στενό διάδρομο επιδείξεων μόδας συνελεύσεων σκηνικού τον ακρυλικό γάμου γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο γεγονός εύκολο εγκαθιστά το ακρυλικό στάδιο στενών διαδρόμων γαμήλιων επιδείξεων μόδας γ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ο υψηλός φορητός ακρυλικός προσωρινός ικανότητας φόρτωσης ζωντανός παρουσιάζει σκηνικό πάτωμα
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γέφυρα σκηνικών προσωρινή φορητή 4x8 σταδίων γαμήλιας ζωντανή απόδοσης διακοσμήσεων σαφής
| όνομα προϊόντων: | Υψηλό φόρτωσης ικανότητας φορητό γαμήλιο στάδιο διακοσμήσεων γυαλιού σκηνικών προσωρινό σταδίων σαφέ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διαφανής σκηνική πλατφόρμα γαμήλιων πισινών 1.22*1.22m ακρυλική
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο πλατφορμών του /acrylic γαμήλιων σταδίων/στάδιο γυαλιού πισινών, ακρυλικό διαφανές σ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική πλατφόρμα στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας σκηνικών συνελεύσεων γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο σκηνικών στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας συνελεύσεων γαμήλιων σταδίων με την ακρυλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ISO9001 μετριασμένο στάδιο γυαλιού πιστοποιητικών αλουμίνιο για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


