Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Φορητό υπαίθριο στάδιο 1m γαμήλιου χορού πατωμάτων γυαλιού μήκος 2m 4m
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στάδιο γυαλιού κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 για το γαμήλιο γεγονός 200x200mm
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Mojo που διπλώνει το εμπόδιο ασφάλειας αλουμινίου 4m για τη συναυλία
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Τα υπαίθρια εμπόδια ISO TUV ελέγχου πλήθους συναυλίας γεγονότος πιστοποίησαν 1.5m
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας κραμάτων αλουμινίου 6082-T6 Mojo πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Υπαίθριο οδόφραγμα εμποδίων πυλών ελέγχου πλήθους γεγονότος συναυλίας αλουμινίου
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
οδόφραγμα οδικής ασφάλειας εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας 2m
| όνομα προϊόντων: | οδόφραγμα κυκλοφορίας ελέγχου πλήθους οδικής ασφάλειας 2m |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Αντι φράκτης εμποδίων κυκλοφορίας πινάκων ελέγχου πλήθους κατασκευής συντριβής
| όνομα προϊόντων: | Αντι φράκτης εμποδίων κυκλοφορίας κατασκευής συντριβής |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
οδόφραγμα σκηνών μετάλλων εμποδίων ελέγχου πλήθους συναυλίας 2.2x1m
| όνομα προϊόντων: | Οδόφραγμα μπαλκονιών συναυλίας μετάλλων για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |
Πλήθους ελέγχου φορητές στάσεις σκηνικών οδοφραγμάτων οδικών εμποδίων ευθείες
| όνομα προϊόντων: | Φορητές στάσεις σκηνικών οδοφραγμάτων ελέγχου πλήθους οδικών εμποδίων ευθείες |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο και χάλυβας |
| Επιφάνεια: | Επένδυση φλογών, ηλεκτρικός γαλβανισμός |


