Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη εξωτερική σκηνή συναυλιών Σχέδιο πλατφόρμα σκηνής αλουμινίου με ρυθμιζόμενο ύψος 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
Πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο 4 σκαλοπάτια με συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία και ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
Φορητό στάδιο στάσεων σκηνικών πατωμάτων επιτραπέζιου Eway σκηνικών πλατφορμών αργιλίου κραμάτων
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
Φορητή δομή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας μεγάλη κινητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή σκηνών συναυλίας μεγάλη δομή σκηνών αργιλίου κινητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ελεύθερες σχεδίου πλατφόρμες σκηνών αργιλίου συναυλίας ελαφριές φορητές για το γάμο
| Όνομα προϊόντων: | Ελεύθερο σχεδίου αργιλίου φορητό σκηνών πλαίσιο σκηνών γαμήλιων δομών κραμάτων σκηνών συναυλίας ελαφ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ζευκτόν 18mm γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου 1.22*1.22m επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο 1.22*1.22m σκηνικό ζευκτόν 18mm γεγονότος Plateform επίδειξη σχεδίου κοντραπλακέ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kg/sqm ακρυλική πλατφόρμα σκηνικού αργιλίου γυαλιού γεγονότος σκηνική
| 404 Not Found: | συναυλία, prerformance σκηνών, DJ, έκθεση, σχολείο, γεγονός |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 750kg/sqm |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου ψυχαγωγίας συναυλιών εύκολες συγκεντρώνουν
| Όνομα προϊόντων: | εύκολος συγκεντρώστε την υπαίθρια σκηνή ψυχαγωγίας συναυλιών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


