Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
Κινητές πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για το γεγονός συναυλίας
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή οργάνωση γεγονότος συναυλίας αργιλίου για την πώληση |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Φορητή υπαίθρια ικανότητα φόρτωσης σκηνικών πλατφορμών 950kg αργιλίου πατωμάτων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό υπαίθριο στάδιο χορού πατωμάτων γυαλιού γεγονότος |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας που διπλώνει τη σκηνή
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
στρώμα φωτισμού σκηνής και πλατφόρμα σκηνής ελαφρού αλουμινίου με ακρυλικό γυαλί - διασφάλιση της ασφάλειας φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής από κράμα αλουμινίου φορητή και ελαφριά αντιτριβή
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό κύκλων στάδιο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφρύ μετακινούμενο για τη εμπορική έκθεση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αργιλίου μετακινούμενη σκηνική πλατφόρμα συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων σχηματισμένη αψίδα
| Όνομα προϊόντων: | Μετακινούμενο σκηνικών πλατφορμών αργιλίου σύστημα σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων σχηματισμένο αψίδα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


