Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
Φορητή πλατφόρμα σκηνών κραμάτων αργιλίου που διπλώνει για το υπαίθριο υπόλοιπο νερού συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
φορητή πλατφόρμα σκηνή σκηνή πλατφόρμες διακόσμηση performance stage
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φορητή σκηνή γάμου διακόσμηση σκηνή παράστασης |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου διευθετήσιμη
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Συγκεντρώστε τις φορητές σκηνικές πλατφόρμες στενών διαδρόμων για το γεγονός
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Ρυθμίσιμες πλατφόρμες σκηνής πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εξωτερικού |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Υπαίθρια σκηνή αργιλίου γεγονότος συναυλίας για την πώληση
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορα συγκεντρώστε το φορητό στάδιο και το στάδιο στενών διαδρόμων για το γεγονός |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Κινητό ύψος εξεδρών σκηνών αργιλίου συναυλίας διευθετήσιμο
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή εξεδρών σκηνών συναυλίας αργιλίου για την πώληση |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
750kgs/sqm βαρέων καθηκόντων φορητή προσωρινή 4x4 σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου εργοστασίων άμεσα χονδρική βαρέων καθηκόντων 4x4 φορητή για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


