Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πτυσσόμενο ζωντανό σύστημα πλατφορμών σκηνών συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας
| όνομα προϊόντων: | πιό sgaier σύστημα σκηνικής παραγωγής αργιλίου ζευκτόντων στεγών ταχύτητας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4*4ft σκηνική πλατφόρμα 4*8ft 18 ΚΚ κοντραπλακέ μετακινούμενο στάδιο στην πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή κινητή φέρουσα σκηνή αργιλίου σκηνών αργιλίου γεγονότος συναυλίας σκηνών κινητή για |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Το αργίλιο 18mm κράμα πατωμάτων σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ εύκολο συγκεντρώνει τη σκηνική δομή
| Όνομα προϊόντων: | Το αργίλιο 18mm κράμα πατωμάτων σκηνικών πλατφορμών κοντραπλακέ εύκολο συγκεντρώνει τη σκηνική δομή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητό διευθετήσιμο κινητό μικρό ζευκτόν αλουμινίου γεγονότος σκηνικών πλατφορμών απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | Υψηλής επίδοσης αλουμινίου διευθετήσιμο κινητό στάδιο γεγονότος ζευκτόντων φορητό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλικό αργιλίου ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού σκηνών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό αργιλίου σκηνών ελεύθερο σχέδιο συναυλίας πλατφορμών σκηνών γυαλιού φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γυαλιού αργιλίου σκηνική πλατφόρμα καθιστικών πλαισίων βασιλική διευθετήσιμη
| όνομα προϊόντων: | γρήγορο στάδιο δωματίων πλαισίων βασιλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αντιολισθητική πλατφόρμα σκηνικών υπαίθρια εσωτερική ακρυλική σταδίων γυαλιού απόδειξης νερού
| όνομα προϊόντων: | Απόδειξη νερού και αντιολισθητικό υπαίθριο/εσωτερικό γυαλί/ακρυλική σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet
| Όνομα προϊόντων: | Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


