Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο CE φορητή εξωτερική εκδήλωση αναδιπλούμενο κινητό
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό χρησιμοποιημένο πλατφόρμα αργίλιο γεγονότος CE φορητό υπαίθριο που διπλώνει τα κινητά στάδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Κινητό σύστημα σκηνών ζευκτόντων πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Κινητή σκηνή πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας συστημάτων σκηνών ζευκτόντων εργοστασίων άμεσα για |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο εσωτερικό γεγονός σκηνικών πλατφορμών γαμήλιου αργιλίου επιδείξεων μόδας ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο εσωτερικό επιδείξεων μόδας γαμήλιου αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου ποιοτικής συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλί |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής Φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο ασφαλείας φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Στρογγυλή πλατφόρμα και ελαφριά πλατφόρμα αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |


