Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Σκηνική πλατφόρμα γεγονότος απλότητας ανθεκτική διευθετήσιμη φορητή
| Στοιχείο: | Διευθετήσιμη φορητή σκηνική πλατφόρμα γεγονότος |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος ή κανονικός |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
Το κράμα αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει πλατφόρμα κυλώντας σκηνών συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων αργιλίου κραμάτων σκηνών έτη σκηνών συναυλίας υπαίθριων παρουσιάζουν πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αντιοξειδωτική πλατφόρμα σκηνών ψαλιδιού αργιλίου κινητή για το γεγονός συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη αργιλίου σκηνών καυτή πλατφόρμα σκηνών πώλησης κινητή για το γεγονός συναυλίας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ποδιών η διευθετήσιμη μίνι για το γεγονός παρουσιάζει
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη χονδρική φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου με τα διευθετήσιμα πόδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


