Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum stage platform ] αγώνας 166 προϊόντα.
Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο
| όνομα προϊόντων: | Μουσικής σκηνών πλατφορμών διευθετήσιμο πλαίσιο σκηνών αργιλίου ποδιών υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνικό ζευκτόν 1.22*1.22m αργιλίου επίδειξης πλατφόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου Plateform |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
ο γάμος διακοσμήσεων κραμάτων 4ft παρουσιάζει κινητές σκηνικές πλατφόρμες για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Ο γάμος παρουσιάζει στα κινητά στάδια για το στάδιο 1.22*1.22m επίδειξης αργιλίου σχεδίου πώλησης Pl |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Υπαίθριο σκηνικό αργίλιο γαμήλιων πλατφορμών σκηνικών θόλων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο σκηνικό αργίλιο γαμήλιων πλατφορμών σκηνικών θόλων |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
4x8 μετώπη TUV τυμπάνων γεφυρών σκηνικών πλατφορμών επικυρωμένη
| Όνομα προϊόντων: | 4x8 μετώπη τυμπάνων γεφυρών σκηνικών πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γρήγορη προετοιμασία Αλουμινίου πλατφόρμα εργασίας με ρυθμιζόμενο ύψος 0,7-1,2m σε μόλις 7-15 ημέρες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Packing: | Air Bubble Film Or Carton |
| Lead Time: | 7-15 Days |
Πλατφόρμα σκηνής 18mm από αντιστρόφιο που δεν γλιστρά για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας συναυλιών / πάρτι
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |


